kierowca kat. C+E - praca na miejscu

W związku z dynamicznym rozwojem naszej firmy poszukujemy doświadczonych i wykwalifikowanych kierowców kat. C+E .

Jeżeli posiadasz min. 3 miesięczne doświadczenie, aktualne uprawnienia i szukasz pracy z możliwością codziennych powrotów do domu zadzwoń lub napisz!

Główny zakres obowiązków:

-rozładunek i załadunek naczep

-dociąganie naczep kierowcom

-obsługa wózka widłowego - mile widziane

Oferujemy :

-atrakcyjne zarobki

-stabilne zatrudnienie

-nowoczesny tabor

Baza firmy w Skawinie.

Więcej informacji telefonicznie !

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Mirex Transport Sp. z o.o. sp. k. z siedzibą w Skawinie, ul. Sadowa 10A, jako administratora danych osobowych w rozumieniu rozporządzenia o ochronie danych osobowych z dnia 27 kwietnia 2016 (RODO) dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego oraz przyszłych procesów rekrutacji.

Podanie danych osobowych jest dobrowolne i przyjmuję do wiadomości, że przysługuje mi prawo wglądu do treści moich danych, ich poprawiania lub uzupełniania oraz złożenia oświadczenia o cofnięciu niniejszej zgody w każdym momencie."